Nihat Doğan çark etti: "Sen kimsin lan?" dediği Kenan İpek'ten defalarca özür diledi

FETÖ'den tutuklu gardiyanların mahkemeye takım elbise ile gelmesi üzerine görevli gardiyanlar hakkında 'alçak' dediği için kendisine sert tepki gösteren Adalet Bakanı Müsteşarı Kenan İpek'e "Sen kimsin lan" diyen Nihat Doğan, akşam yayınladığı mektupla defalarca özür diledi.

25 Şubat 2017 Cumartesi, 09:57
Abone Ol google-news

<video:684791>

Beyaz TV'de yayınlanan programda FETÖ soruşturmasında yargılanan infaz koruma memurlarının adliyeye "şık" kıyafetlerle çıkarılmasını eleştirerek, "alçak gardiyanlar" diyen şarkıcı Nihat Doğan'a, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek sert tepki göstermişti. İpek, "Şarkıcı olduğu söylenen" ifadesinin kullandığı açıklamasında Nihat Doğan hakkında dava açılacağını belirtmişti.

Doğan, İpek'in açıklaması üzerine dün tekrar televizyona çıkarak, "Sen kimsin lan, beni iyi dinle lan, haddini bil lan" sözlerini kullandı. Beyaz TV, canlı yayınlanan programda Nihat Doğan'ın 'lan' ifadelerini biplese de ekran başındakiler bu ifadeleri çok net bir şekilde duydu.

Nihat Doğan'a Bakanlık'tan 'alçak' yanıtı: Şarkıcı olduğu söylenen...

Nihat Doğan, hakaret içeren konuşmasından sonra sosyal medya hesabından ise defalarca özür dilediği bir açıklama yayınladı. Doğan, "Sayın müsteşarım terbiye sınırlarını aştım. İnanın attığınız twiti anlamadan yorumladım" dedi.

Doğan'ın özür mektubu şöyle: