Özil, Madrid'le masaya oturdu

Real Madrid'in Türk kökenli Alman futbolcusu Mesut Özil'in sözleşmesini iyileştirmek İspanyol kulübü yöneticilerle masaya oturdu.

23 Mayıs 2013 Perşembe, 10:15
Abone Ol google-news

Ünlü futbolcunun menajerliğini yapan babası Mustafa Özil, oğlunun normal şartlarda 2016 haziran ayında sona erecek Real Madrid ile olan sözleşmesini daha iyi şartlara kavuşturabilmek için görüşmeler yürütüyor.

Santiago Bernabeu Stadı'nda, Real Madridli yöneticilerden Jose Angel Sanchez ile dün yaklaşık 1,5 saatlik bir görüşme yapan Mustafa Özil'in, bugün de görüşmelerini sürdürmesi bekleniyor.

24 yaşındaki Mesut, Real Madrid'den sezon başına 5 milyon euro alırken, yürütülen görüşmelerde, bu miktarın artırılması ve sözleşmenin uzatılması
taleplerinin iletildiği öğrenildi.


Real Madrid, orta sahasını Isco ile güçlendirecek

Transfer çalışmalarına başlayan Real Madrid'in, Malaga takımında forma giyen orta saha oyuncusu Isco ile ilgilendiği bildirildi. Isco'nun babası ile menajerleri, Santiago Bernabeu Stadı'ndan çıkarken görüntülendi.

Malaga kulübünün yöneticilerinden Francisco Martin Aguilar ise "Onunla çok ilgilenen var. Eğer giderse büyük bir kulübe gidecek" ifadesini kullandı.