Pietra Home, Atrium'da parlamaya devam ediyor

Işıltılı dünyasıyla, hayatlarınıza renkli bir giriş yapan "Pietra Home" bundan sonra yeni mekânında sizlerle buluşacak. Swarovskilerin ihtişamı sizi Ataköy Atrium Alışveriş Merkezi'nde bekliyor...

13 Ekim 2009 Salı, 13:41
Abone Ol google-news

Gözalıcı yaşam alanları artık hayal değil... "Pietra Home" yenilikçi yapısı ve sınır tanımayan hayal gücüyle dilediğiniz her objeyi eşsizleştiriyor.

Hayatlarınıza renk katmak için sabırsızlanan "Pietra Home" bundan sonra sizleri Ataköy'deki Atrium Alışveriş Merkezi'nde bekliyor olacak. Hayal etmekten asla sıkılmayan ve 'sınır' kelimesini tanımayan "Pietra Home" eskiyi unutmayıp bugünün teknolojisinden faydalanarak sizlere dekorasyon konusunda yeni ufuklar açmaya devam ediyor.

Dinlemekten, konuşmaktan ve tartışmaktan kaçınmayan "Pietra Home"da sadece konsept ürünler bulunmuyor. Amaç sizin isteklerinizi gerçeğe dönüştürmek. Bu yüzden "Pietra Home" evinizdeki; vazo, bardak, kültablası, notebook, beyaz eşya, plazma tv, duvar, tavan ve fotoğraf çerçevesi gibi eşyalarınızı alıp birbirinden eşsiz parçalar yaratıyor.

"Pietra Home"da içki bardaklarından nazar boncuklarına, dekoratif süslerden vazolara, kültablalarından plazma televizyonlara kadar birçok ürün "swarovski" taşlarla kaplanabiliniyor.

"Pietra Home"un sizlere sunduğu birbirinden eşsiz ürünleri görmek için www.pietrahome.com web sayfasını ziyaret edebilirsiniz..