Selfie merakı yine az kalsın öldürüyordu!

Selfie çılgınlığı kimi zaman komik fotoğraflarla karşımıza çıksa da son bir ayda Amerikada yaşanan ikinci felaket, akıllara bazı soru işaretleri getiriyor. Alex Gomez isimli ABD vatandaşı, çıngıraklı yılanla selfie çekmek uğruna az daha elini veya hayatını kaybediyordu.

29 Ağustos 2015 Cumartesi, 13:20
Abone Ol google-news

Geçtiğimiz ay Amerika’da bir vatandaş selfie çekmek için yaklaştığı çıngıraklı yılan tarafından ısırılmış, ardından zehirlenen iyileşmek için hastanede uzun süre kalmış ve 153.000 Dolarlık hastane faturasıyla baş başa kalmıştı. Benzer bir durum yine söz konusu. Geçen ay Amerikan televizyonlarında sıkça gündeme getirilen bu durum, anlaşılan yeterince ders olmamış ve aynı durum tekrar yaşanmış. 36 yaşındaki Alex Gomez isimli vatandaş, ailesinin çiftliğinin etrafında gördüğü çıngıraklı yılanı omzuna aldı ve selfie çekmeye çalıştı. İstediği kareyi yakaladı ancak az daha canından oluyordu.


Zehirli çıngıraklı yılanı omzuna alan selfie meraklısı, yılanın sağ elini ısırmasıyla zehirlendi. Olduğu yere yığılan Gomez’i komşuları gördü ve 911’i aradı. Hastaneye kaldırılan Gomez, o kadar yüksek miktarda zehirlendi ki, elinin kesilme ihtimali hatta ölme riski taşıyordu. İyileşme süreci devam eden Gomez, haber bültenlerine konu oldu ve özellikle bu aylarda yılanlardan uzak durulması gerektiği gündeme getirildi. Alex Gomez’in karşılaşacağı hastane faturası henüz belli olmadı.

FIFA 2016 demo çıkış tarihi belli oldu