Ünlü oyuncu 'Vadi'ye dönüyor!

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde bir anda ortadan kaybolan Tuncay Kantarcı diziye geri dönüyor...

22 Eylül 2014 Pazartesi, 10:34
Abone Ol google-news

Yeni sezona tartışmalı bir bölümle giren ve IŞİD'i ele alması nedeniyle eleştirilerin odağı olan Kurtlar Vadisi Pusu, seyircisine yeni bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. 

TUNCAY KANTARCI GERİ DÖNÜYOR

Kurtlar Vadisi'nin en çok sevilen karakterlerinden Tuncay Kantarcı, Kurtlar Vadisi Pusu'da da yer almış, ancak bir süre sonra ortadan kaybolmuştu. Tuncay Kantarcı'nın ortadan kaybolması, dizinin hayran kitlesi içinde uzun süre tartışılmış, forumlarda "Tuncay Kantarcı nerede" başlıkları açılmıştı. 

Pana Film Tuncay Kantarcı karakterine hayat veren Osman Wöber'le yeniden sözleşme imzalama aşamasında. 

GÜMRÜK KAÇAKÇILIĞINDAN HASTANE GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE...

Anlaşmanın sağlanması halinde Tuncay Kantarcı Vadi'ye yeniden girecek. Daha önce Polat'ın hastanesinin genel müdürü olan Kantarcı'nın diziye dönmesi halinde eski görevini sürdürüp sürdürmeyeceği merak ediliyor. 

Tuncay Kantarcı, Kurtlar Vadisi'nde ise, Mehmet Karahanlı'nın baronluğunu yaptığı büyük konseyin kaçakçılık işlerinde kolaylık sağlıyor, gümrüklerde çıkan ve çıkması muhtemel sorunları çözüyordu. 

KANTARCI'NIN HAS ADAMLARI: ABİDİN VE DELİ HÜSNÜ

Kurtlar Vadisi'nde ve Kurtlar Vadisi Pusu'da, Tuncay Kantarcı ile adamları Abidin ve Deli Hüsnü arasındaki komik diyaloglar seyirciye keyifli anlar yaşatıyordu. (Star)