Üvey kızını boğdu, üzerine beton döktü!

Almanya'da 47 yaşındaki üvey baba 23 yaşındaki kızını boğarak öldürdükten sonra bahçeye gömüp üzerine beton döktü.

14 Ağustos 2014 Perşembe, 23:03
Abone Ol google-news

Almanya'nın Essen kentinde, Avusturyalı, 47 yaşındaki üvey baba, 23 yaşındaki üvey kızını bulup boğarak öldürdükten sonra hobi bahçesine gömerek üzerine beton döktü.

Wiener Zeitung gazetesinin haberine göre, yaklaşık 6 ay önce meydana gelen olayın duruşmasında katil üvey baba ve kendisine yardımcı olduğu iddia edilen 22 yaşındaki oğlu sessiz kalmayı tercih etti.

Savcılık, üvey baba hakkında cinayet ve tecavüzden, üvey kardeşi de cinayete yardımcı olmaktan suçluyor. Cinayetin sebebinin aşırı nefret olduğu sanılıyor. Ayrıca savcılık, üvey babanın, kızı 14 yaşından beri cinsel yönden istismar ettiğini düşünüyor.

Bayern Münih formasıyla Essen'de hakim karşısına çıkan katil zanlısı üvey babanın kurbanın iki yaşındaki kızının da babası olduğu iddia edildi. 2012 yılı Ağustos ayında evden kaçarak Essen'e yerleşen kurban, üvey babasından cinsel istismardan dolayı davacı olurken, aynı zamanda nafaka davası da açmıştı.

Dava dosyasına göre genç kadın, 11 Şubat 2014 tarihinde üvey babası tarafından feci şekilde dövüldü, sonra boğuldu ve bahçeye gömülerek üzerine beton döküldü. Bir hafta sonra ceset bulunduğunda, elleri ve ayakları kablo ile bağlanmış, ağzına bir bulaşık bezi tıkanmış haldeydi. Ayrıca kafasındaki derin yara izlerinin de çekiç ile vurulmuş olmasından meydan geldiği belirtildi. Genç kurbanın, üvey kardeşinin para vereceğim diyerek kandırdığı ve Gelsenkirchen tren istasyonunda babasına teslim ettiği belirtildi.

22 yaşındaki kardeş, avukatı aracılığıyla verdiği ifadesinde, babasının üvey kız kardeşini öldüreceğini bilmediğini ve olay anında bahçede bulunmadığını belirtti.