"Verilecek karara saygı duyarım"

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Gökhan Ünal, bordo-mavili kulübün şahsıyla ilgili vereceği karara saygı duymaktan başka bir tavır sergilemesinin mümkün olmadığını ifade etti.

26 Aralık 2009 Cumartesi, 17:10
Abone Ol google-news

Gökhan Ünal, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, Trabzonspor'un sözleşmeli futbolcusu olduğunu belirtti.Bordo-mavili formayı giyerken hiçbir takıma sempati duymasının düşünülemeyeceğini kaydeden Gökhan, ''Bizler profesyonel insanlarız. Amacımız formasını giydiğimiz kulübün menfaatlerini sonuna kadar korumak ve elimizden gelen en iyi hizmeti verebilmektir. Benim Trabzonspor forması altında da yapmaya çalıştığım budur. Sözleşmemle ilgili olarak elbette kulübümün şahsımla ilgili vereceği karara saygı duymaktan başka bir tavır sergilemem mümkün değildir. Ama bireysel olarak herhangi bir arayışım da bulunmamaktadır. Şu anda devre arası kampına kadar iznimi geçirmekteyim'' dedi.

Golcü bir oyuncu olarak geçen sezon iyi bir performans çizdiğini, ancak bu sezon ligin ilk yarısında beklenen sayıya ulaşamamanın kendisini herkesten fazla rahatsız ettiğinin ifade eden Gökhan Ünal, ''Bu durumdan dolayı bazı sıkıntılar ve rahatsızlıklar yaşadığım doğrudur. Ama bunlar benim şahsımla ilgili konulardır. Profesyonel futbolcular olarak karşılaştığımız zorlukları aşmada gereken gayreti göstermeliyiz. Üzerime düşen sorumluluğun farkındayım'' diye konuştu.