Yoğun bakımdaki İrem Derici hakkında son açıklama

Şarkıcı İrem Derici'nin dün yoğun bakıma kaldırılması sonrası hastaneye ziyarete gelen Merve Özbey, "Şimdi daha iyi biz de doktorunun açıklamasını bekliyoruz. Konuşabiliyor. Her şey yolunda" açıklamasında bulundu.

20 Eylül 2017 Çarşamba, 08:39
Abone Ol google-news

<video:827609>

Dün yoğun bakıma kaldırılan şarkıcı İrem Derici'ye ilişkin arkadaşı Merve Özbey'den açıklama geldi.

İrem Derici yoğun bakımda

İrem Derici için hastaneye akın ettiler

 NTV'de yer alan habere göre, Derici’nin sağlık durumu hakkına bilgi almak için hastaneye gelen şarkıcı Merve Özbey, “Yoğun bakımda olduğu için sadece aile girebiliyor. Biz de göremedik henüz. Herkes içeride zaten. Dışarıda işlerimiz var onları halledip tekrar geleceğiz. Umudumuz iyi olması herkesin duasını bekliyoruz. Bir önceki hastaneye göre şu an daha iyi tabiİ. Tam açıklama yapacak bir şeyim yok benim de bildiğim sizin bildiğinizle aynı. Daha iyiye gittiğini duyduk. Hepimiz birazcık daha ümitlendik. Kritik bir durumu var mı bilmiyorum ama geldiğinde sağlıktan dolayı biraz şikayetleri vardı. Şimdi daha iyi biz de akşam doktorunun açıklamasını bekliyoruz. Konuşabiliyor. Her şey yolunda. İnşallah her şey yoluna girecek İrem güçlü kızdır toparlar” dedi.

Hastaneden açıklama yapılacak

İrem Derici'nin tedavi gördüğü Acıbadem Fulya Hastanesi'nden saat 13.00’te Başhekim  Prof. Dr. Reha Baran tarafından basın açıklaması yapılacak.

 

İrem Derici anoreksiya mı oldu? Anoreksiya nedir?