FSM'de intihar!

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne otomobiliyle gelen bir kişi, köprü korkuluklarından atlayarak intihar etti. Sahil güvenlik tarafından İstinye açıklarında bulunan cesedin üzerinde H.S.A. (43) adına düzenlenmiş kimlik çıktı.

09 Aralık 2013 Pazartesi, 17:38
Abone Ol google-news

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Avrupa istikametinde, saat 11.30 sıralarında bir kişinin intihar ettiği ihbarını alan polis, köprü üzerinde terk edilmiş otomobili buldu. Kamera kayıtlarından da bir kişinin korkuluklara çıkarak boğaza atladığı tespit edilince, deniz polisi ve sahil güvenlik ekiplerine bilgi verildi.  

Yapılan aramalar sonrası intihar eden kişinin cesedi İstinye açıklarında bulundu. İstinye'deki Sahil Güvenlik Komutanlığı iskelesine çıkartılan ceset üzerinde yapılan aramada, H.S.A. adına düzenlenmiş kimlik bulundu. Ceset, incelemelerin ardından morga kaldırılırken, polis  intihar eden kişinin kesin kimlik tespiti için çalışmaların sürdüğünü belirtti.

A.A'nın köprüye geldiği otomobil de Fatih Sultan Mehmet Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü. Olayın yaşandığı sırada köprü altında balık avlayan bir kişi, itfaiyenin siren sesini duyduğu sırada köprüye baktığını, bu sırada bir kişinin düştüğünü gördüğünü söyledi.