Chedjou'dan transfer açıklaması!

Uzun süreli sözleşme yapılmasa takımdan ayrılacağı iddia edilen Galatasaray'ın Kamerunlu savunmacısı Aurelien Chedjou, haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade ederek, "Böyle büyük bir saygısızlık yapmam" dedi.

31 Mart 2016 Perşembe, 15:19
Abone Ol google-news

Galatasaray'ın Kamerunlu savunma oyuncusu Aurelien Chedjou, sarı kırmızlı kulüpten uzun süreli sözleşme istediği ve gerçekleşmemesi durumunda takımdan ayrılacağı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını kaydetti.

Galatasaray ile sözleşmesi 2016-2017 sezonu sonunda bitecek olan 30 yaşındaki savunma oyuncusu, resmi Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Her fırsatta bu kulüpte oynamanın benim için büyük bir onur olduğunu söylüyorum. Son dönemlerde 'sözleşme krizi' yaşadığım yönündeki haberler gerçekleri yansıtmıyor.
'Sözleşmemi uzatın yoksa giderim' şeklinde bir tavır hem başkanımıza ve yönetim kuruluna, hem de taraftarımıza çok büyük saygısızlık olur. Ben böyle bir sporcu değilim. Bunu herkesin bilmesini isterim" ifadelerini kullandı.
Chedjou, sezonu Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanarak kapatmak istediklerini vurguladığı açıklamasında, "Ligi iyi bir yerde bitirip sezonu kupa zaferiyle tamamlamak, şu an takım olarak hepimizin tek düşüncesi" değerlendirmesinde bulundu.