19 aydır forma giymiyordu... NBA yıldızı Lonzo Ball'dan kötü haber!

Amerikan Basketbol Ligi (NBA) ekibi Chicago Bulls'un ABD'li basketbolcusu Lonzo Ball, mart ayında geçirdiği operasyonun iyileşme sürecinde olması nedeniyle önümüzdeki sezon forma giymeyeceğini duyurdu.

Yayınlanma: 22.08.2023 - 15:38
19 aydır forma giymiyordu... NBA yıldızı Lonzo Ball'dan kötü haber!
Abone Ol google-news

NBA ekibi Chicago Bulls'un oyun kurucusu Lonzo Ball, mart ayında gerçekleşen üçüncü diz ameliyatının iyileşme sürecinde 2023-24 sezonunun tamamını kaçıracağını açıkladı.

Lonzo, Atlanta Hawks yıldızı Trae Young'ın 'From the Point by Trae Young' isimli podcast'inde önümüzdeki sezon forma giymeyeceğini söylerken şu ifadeleri kullandı:

"İlk sakatlandığımda sebebinin ne olduğunu gerçekten bilmiyorduk. Bir sürü farklı doktorla falan görüşmüştüm. Belirsiz duygular içindeydim ve benim için gerçekten zordu, çünkü ertesi günün nasıl olacağını bilmiyordum. En azından artık ameliyat oldum ve ileriye yönelik bir planımız var. Doğru yolda ilerliyoruz."

19 AYDIR FORMA GİYMİYOR

Ball, sakatlanmadan önce Bulls'un kendisi için "mükemmel takım" olduğunu hissettiğini de sözlerine ekledi:

"Büyük bir 'acaba' durumu söz konusu. Bulls'un genel menajerleri için üzülüyorum çünkü benim etrafımda mükemmel bir takım oluşturduklarını düşünüyordum. Bugüne dek, başka hiçbir organizasyonda kendimi bu kadar her şeye dahil hissetmemiştim.

Sonunda oyunumla uyum sağlayabileceğim, kendi tarzımda oynayabileceğim ve ciddi anlamda yapmak istediğim şeyleri yapabileceğim 'mükemmel takımı' buldum diyordum."

Lonzo Ball, NBA'de en son 14 Ocak 2022'de forma giymişti.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler