ABD basınına konuştu: Demir Ege Tıknaz'dan Fernando Santos itirafı!

Süper Lig ekibi Beşiktaş'ın 19 yaşındaki futbolcusu Demir Ege Tıknaz, ABD basınına konuştu. Genç futbolcu, Portekizli teknik direktör Fernando Santos'tan bahsederken, "Bana ne istediğini, topla ve topsuz oyunda neler yapmam gerektiğini anlattı. Ben de onun tarzına uyum sağlamaya çalışıyorum çünkü daha önce diğer teknik direktörlerde görmediğim bazı talepleri var" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma: 07.02.2024 - 12:29
ABD basınına konuştu: Demir Ege Tıknaz'dan Fernando Santos itirafı!
Abone Ol google-news

Beşiktaş'ın genç futbolcusu Demir Ege Tıknaz, The Ahletic'e bir röportaj verdi.

19 yaşındaki futbolcu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada teknik direktör Fernando Santos için bir itirafta bulundu.

Demir Ege, "İlk geldiğinde Fernando Santos ile benden ne istediği hakkında konuştuk. Bana ne istediğini, topla ve topsuz oyunda neler yapmam gerektiğini anlattı. Ben de onun tarzına uyum sağlamaya çalışıyorum çünkü daha önce diğer teknik direktörlerde görmediğim bazı talepleri var" diye konuştu.

Demir Ege Tıknaz

"SANTOS'UN BEKLENTİSİ YÜKSEK"

Genç futbolcu ayrıca, "Defansif olarak benden stoperleri korumamı istiyor. Daha önce daha özgür oynuyordum ama şu anda teknik direktörümüz benden o bölgede kalmamı istiyor. Stoperlerin önünde daha fazla durmamı talep ediyor. 'Sen bizim savunmadaki güvenliğimizsin' diyor ve bunun hayati bir pozisyon olduğunu söylüyor. Bu yüzden benden ve o bölgede oynayan oyunculardan beklentisi yüksek. Ben de buna uyum sağlamaya çalışıyorum" sözlerini sarf etti.

Beşiktaş'ta bu sezon 24 maçta süre bulan Demir Ege Tıknaz, 2 asist yaptı.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler