Antalyaspor'da Nuri Şahin'den depremzede çocuklara ziyaret

Süper Lig ekibi Antalyaspor'un teknik direktörü Nuri Şahin, Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem nedeniyle Antalya'ya getirilen çocukları ziyaret etti. Depreme ilişkin açıklamada bulunan Şahin, "Bütün Türkiye'ye kucaklarını açtı. Hepimiz çok üzgünüz. Buradaki insanlarımızın yaralarını az da olsa sarmaya çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma: 10.02.2023 - 19:10
Antalyaspor'da Nuri Şahin'den depremzede çocuklara ziyaret
Abone Ol google-news

Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin ve bazı oyuncular, "Yüzyılın felaketi" olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen ve Antalya'ya uçakla getirilen depremzedelerin çocuklarını ziyaret etti.

Antalyaspor'un Hasan Subaşı Tesisleri'ne eşleriyle gelen Nuri Şahin ve futbolcular, burada konaklayan depremzede ailelerin çocukları ile bir araya geldi.

Hediyeler verdikleri çocuklarla palyaçolar eşliğinde oyunlar oynayan Şahin ve futbolcular, onların iyi vakit geçirmelerini sağladı.

Ziyaret sırasında futbolcularla sohbet eden bazı depremzedelerin gözyaşlarına hakim olamadıkları görüldü.

NURİ ŞAHİN: "HEPİMİZ ÇOK ÜZGÜNÜZ"

Nuri Şahin, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ellerinden geldiğince depremzedelere yardım etmeye, insani görevlerini yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi.

Tesislerde kalan depremzedelere hem moral vermek hem de destek olmak için her gün ziyaret etmeye çalıştıklarını ifade eden Şahin, "Antalyaspor bir kez daha sadece bir kulüp değil aile olduğunu gösterdi. Bütün Türkiye'ye kucaklarını açtı. Hepimiz çok üzgünüz. Buradaki insanlarımızın yaralarını az da olsa sarmaya çalışıyoruz" dedi.

"YÜZYILIN FELAKETİNİ YAŞADIK"

Takım kaptanı Veysel Sarı, Antalyaspor Kulübü'nün depremzedelerin yaralarını bir nebze olsun sarabilmek için kapılarını açtığını belirterek, "Onların yanında olmaya çalışıyoruz. Tesislerimizde kalan depremzedeler bizim kardeşlerimiz, ablalarımız, annelerimiz. Onların biraz da olsa acılarını hafifletebiliyorsak ne mutlu bize. Yüzyılın felaketini yaşadık" diye konuştu.

Futbolculardan Güray Vural ise büyük bir felaketin yaşandığını vurgulayarak, "Orada olamasak da buraya gelen depremzedelere elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyoruz. Başta Antalyaspor olmak üzere tüm kulüplerimiz depremzedelere yardımcı olmaya çalışıyor" ifadelerini kullandı.

Doğukan Sinik ise Antalyaspor ailesi olarak tesislerde kalan depremzedelerin yaralarını hafifletmeye çalıştıklarını kaydetti.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon