Sergen Yalçın: Görüntüleri istiyoruz

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Ajax maçı sonrasında Süper Lig'deki hakem kararları hakkında konuştu. Yalçın, VAR'la ilgili "Pozisyonları maçtan sonra gösteriyorlar. Görüntüleri istiyoruz, 'Görüntüleri sildik' diyorlar" dedi.

Yayınlanma: 24.11.2021 - 23:26
Sergen Yalçın: Görüntüleri istiyoruz
Abone Ol google-news

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Ajax mağlubiyeti ve Avrupa'dan elenmelerinin sonrasında Süper Lig'deki hakem kararları hakkında konuştu.

Süper Lig'de lehlerine verilmeyen penaltılar ile ilgili konuşan Yalçın,  "Galatasaray maçında aleyhimize verilen penaltı var, Alanyaspor maçında VAR devreye girmiyor ve penaltımız verilmiyor. Bizim maçlarda VAR devreye girmiyor. Ondan önceki maç iki penaltımız var." dedi.

Güvensiz bir ortamda mücadele ettiklerini aktaran Yalçın, "Pozisyonları maçtan sonra gösteriyorlar. Görüntüleri istiyoruz, 'Görüntüleri sildik' diyorlar. Çok güvensiz bir ortamda mücadele ediyoruz. VAR'dan bir tane lehimize bir tane karar çıkmadı. Koca Beşiktaş bu kadar rakip kalede oynuyor, bir tane lehimize karar çıkmaz mı? Bunları söyleyince, hakemler hakkında konuştuğum, isyan ettiğim söyleniyor. Konuşmayınca başka şeyler söyleniyor. Ne yapacağımızı şaşırdık. Bir şeyleri sert söyleyince TFF'den ceza yiyorsun. Böyle bir ortamda hocalık yapmaya çalışıyoruz. Allah, bize kolaylık versin." ifadelerini kullandı.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon