En sivri dilli 5 burç: Laf sokma konusunda adeta birer ustalar...

Astrolojiye göre bazı insanlar içlerinden ne geçiyorsa doğrudan ifade etmekten çekinmez. Peki, laf sokma konusunda adeta birer usta olan kişiler hangi burçlardan çıkıyor? İşte en sivri dilli 5 burç...

Yayınlanma: 02.05.2024 - 14:20
En sivri dilli 5 burç: Laf sokma konusunda adeta birer ustalar...
Abone Ol google-news

Astrolojiye göre, laf sokma konusunda adeta uzman olan ve sivri dilleriyle sevmediği kişilere karşı intikam almayı başaran burçlar, kıvrak zekalarıyla da dikkat çekiyor. Hazır cevap oluşları ve keskin dilleriyle lafını esirgemeyen insanların benzer burçlara sahip oldukları gözlemleniyor. Peki, laf sokma konusunda adeta birer usta olan kişiler hangi burçlardan çıkıyor? İşte en sivri dilli 5 burç...

1. BAŞAK BURCU

Başak burçları hassas ve anlayışlı olabilir ama aynı zamanda duygularınızı da şeritler halinde kesebilir. İçgüdüsel olarak en çok acı verecek şeyin ne söyleneceğini tam olarak biliyor gibi görünüyorlar. Kendilerini ve başkalarını aşırı derecede eleştirdikleri için, onları sert, iğneleyici ve küçümseyici yorumlarıyla görmek çok da uzak bir adım değil. Başak burcu kişiliğinin olumsuz yanı aşırı eleştirel, mükemmeliyetçi ve sert olabilmeleridir.

2. ASLAN BURCU

Aslanlar o kadar sıcak ve cömert ki, onları asla kırıcı olarak görmek imkansız olabilir, ancak kesinlikle bazı ciddi eleştirel yorumları yapma yeteneğine sahiptirler. İnsanların beklentilerini karşılamamasından dolayı hayal kırıklığına uğrarlarsa, kibirli, kibirli ve hoşgörüsüz olabilirler. Aslanların çoğu ne düşündüklerini ve hissettiklerini ifade etmekten çekinmez. Aslanlar şiddetlidir ve bazen bu şiddet, şiddetli yorumlarla ifade edilir.

3. AKREP BURCU

Bir Akrep'i ısırırsanız, bu saldırı hayal edilmiş olsa bile, onlar da ısırırlar. Akrepler son derece dürüsttürler, bu dürüstlük başkalarına zarar verse bile. Akrep incinmiş bir yerden geliyorsa, başkalarının da incindiğinden emin olmak isteyecektir. Kıskanç olabilirler, kırgın olabilirler ve bunu yaptıklarında da bu duyguları ifade etmeden içlerinde tutmazlar. Ayrıca Akrepler keskindir ve bıçağı biraz daha derine saplayacak ne söylemeleri gerektiğini tam olarak bilirler.

4. YENGEÇ BURCU

Tatlı, hassas Yengeç burcunun kendilerine karşı sert bir tarafı olduğuna inanmak zor olabilir, ancak Akrep gibi onlar da, kendilerinin incindiği şekilde başka birinin de incinmesini istiyorlarsa saldıracaklardır. Sert bir yorum Yengeç burcundan geliyorsa neredeyse daha çok acı verir çünkü çok beklenmediktir. Onların gazabını hak etmek için ne yaptığınız hakkında hiçbir fikriniz olmayabilir, ancak bir şeyler yapmış olmanız gerektiğini biliyorsunuz çünkü Yengeç sert bir yorum yapacak ve siz onu zar zor tanıyacaksınız.

5. KOÇ BURCU

Koç burcu bireyleri genellikle eğlenceli ve harikadır, ancak bazen duygusal olarak tetiklendiklerinde zarar verici derecede tepki gösterebilirler. Koçlar hızlıca sinirlenir ve bu durum, sonuçları düşünmeden anlık tepkiler verme eğilimlerinden kaynaklanır. Koçlar yaşadıkları olumsuz olayları hızla atlattıkları için, sert sözlerinin ardından bile hemen normale dönebilirler. Bu yüzden bir anda söyledikleri sert sözlerin ardından, sonradan sorduklarıyla uyumlu olması şaşırtıcı gelebilir.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler