5 yıldız yönetime şikayet edildi

Özbek’in geçen hafta istediği Florya hakkındaki bilgileri, Ergün kaleme aldı ve “Emre, Sneijder, Yasin, Burak ve Podolski’nin disiplinsiz davranışlarıyla ilgili kararı yönetimin taktirine sunarım” dedi.

09 Ekim 2015 Cuma, 10:15
Abone Ol google-news

 

Ve rapor edildi…

Astana karşılaşması sonrasında Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek’in isteği ile Florya’dan talep edilen teknik ve idari rapor dün hazırlandı.

Florya’da ve saha içindeki disiplinsizlik olaylarına ise idari bir konu olduğu için raporu Hamza Hamzaoğlu değil, Futbol Direktörü Cenk Ergün kaleme aldı...

"Çıkış tepkileri rahatsız etti"

Özellikle futbolcuların saha dışına çıkarken verdiği tepkilerine son vermek adına rapor talep eden yönetimin beklediği konuya Ergün raporunda şöyle yer verdi:

“Emre Çolak, Sneijder, Yasin, Burak ve Podolski’nin saha kenarına alınırken disiplinsiz davranışları oldu. Konuyla ilgili kararı yönetimin takdirine sunarım”

"Her birine son kez uyarı yapılacak"

Bu rapor sonrası yönetim bu 5 isim başta olmak üzere tüm futbolcularla bir konuşma yapacağı belirtildi.

Raporun ardından yönetimin “Bu defalık 5 futbolcunun yaptığını affediyoruz. Ama takımı içinde bir daha benzer davranış olursa gereken para cezaları verilecek. Böyle bir olaya meydan verilmeyecek” uyarısını yapacağı öğrenildi.