Fenerbahçe‘de kutlamalar ne zaman yapılacak?

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, çarpıcı açıklamalar yaptı. Kiğılı; şampiyonluktan Aziz Yıldırım'a, Ersun Yanal'dan Avrupa'ya kadar bir çok konuya açıklık getirdi.

27 Nisan 2014 Pazar, 22:50
Abone Ol google-news

İşte Kiğılı'nın maç öncesi açıklamalarından satır başları:

"52.500 tane bilet bastık ve 2,5 saatte hepsi bitti. Stat full dolu olacak ve tarihi bir rekor kırılacak. Federasyon'a müracaat ettik ve Karabükspor maçını 9 Mayıs Cuma günü oynamak istiyoruz ve 11 Mayıs pazar günü statta kupa töreni yapılacak. Şu an bu düşünce halinde, yönetimle konuşuldu. Kadın taraftarlar için şampiyonluk turu atabiliriz. Şampiyonluğa oynuyoruz ancak hep diken üstündeyiz; başkan ile ilgili haber gelecek diye. Öyle ızdıraplı günler geçiyoruz ki; bir haber gelecek başkan içeriye girecek diye... Hayatımız en zor günlerini geçiriyorum."

AVRUPA'YA GİDEBİLİRİZ"

"107 yılın içerisinde en anlamlı kupa bu olacak gibi görünüyor. Fenerbahçe müthiş kupalar almış ama bu tür zorluklarla alınan kupa var. CAS'ın gerekçeli kararı açıklandığı zaman çok şey değişebilir. Aldığımız bazı duyumlar var; kesin demiyorum ama birçok şey değişebilir. Avrupa'ya gitme durumu sürpriz olmasın."