Trabzonspor'dan İbrahimovic açıklaması

Karadeniz ekibinin sportif direktörü Süleyman Hurma, Zlatan Ibrahimovic transferinin kulübün olanakları dahilinde olmadığını söyledi.

20 Temmuz 2015 Pazartesi, 10:39
Abone Ol google-news

Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, bordo-mavili kulübün İsveçli yıldız Ibrahimovic'i transfer edeceği iddiasına yanıt verdi.

Hurma, Ibrahimovic gibi bir oyuncuyu herkesin takımında görmek isteyeceğini belirterek, "Transfer dönemlerinde herkes iyi oyuncuları takımlarında görmek ister. İnsanoğlunun istekleri sonsuzdur. Ibrahimovic gibi bir oyuncuyu çalıştığım takımda görmek ve öyle bir transferi becermiş olmanın mutluluğunu yaşamak isterim ama imkanları, kulübün şartlarını göz önünde bulundurmak lazım. Şu anda böyle bir transferi düşünmek olanak dahilinde değil"ifadelerini kullandı.

Takımın eksiklerini herkesin gördüğünü dile getiren Hurma, "Trabzonspor'un sorunlarını transfer yaparak çözemeyiz. Biz takıma katkı sağlayacak oyuncular almak istiyoruz. Kulübün hedeflerine gitmesine yardımcı olacak oyuncular alacağız. Bunun için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.