MasterChef Allstar'da beklenmeyen ayrılık! Favori isim veda etti...

MasterChef All Star'da beklenmeyen bir ayrılık yaşandı. Masterchef'te 10. haftada hayallerine veda eden isim herkesi şaşırttı. MasterChef All Star'da 17 Eylül akşamı yayımlanan yeni bölümde elenen yarışmacının kim olduğu araştırılıyor. Peki, MasterChef kim elendi? MasterChef All Star'da bu hafta kim elendi?

Yayınlanma: 17.09.2023 - 21:33
MasterChef Allstar'da beklenmeyen ayrılık! Favori isim veda etti...
Abone Ol google-news

MasterChef All Star'da mücadele hız kesmeden devam ederken her hafta bir yarışmacı MasterChef olma hayallerine veda etti. İzleyiciler, MasterChef All Star'da kimin elendiğini merak ediyor. Peki, MasterChef kim elendi? MasterChef All Star'da bu hafta kim elendi? İşte ayrıntılar...

MASTERCHEF'TE HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİM?

Masterchef Allstar'da bu hafta Barbaros, Eda, Gamze, Dilara, Sergen, Ayaz ve Sefa eleme potasında yer aldı.

MASTERCHEF ELEME POTASINDAN KİMLER ÇIKTI?

Masterchef Allstar'da eleme günün ilk turunda yaratıcılık oyunu oynandı. Şefler yarışmacılardan Pikan cevizi ve kekik kullanarak en başarılı tabağı yapmalarını istedi.

Gecenin en başarılı tabağı olarak Dilara'nın tabağı seçildi. Böylece Dilara 11'inci haftayı garantilemiş oldu. Dilara'nın ardından potadan çıkan isimler ise Sergen ve Barbaros oldu.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

Masterchef'in 17 Eylül'de yayımlanan bölümünde potanın ikinci turunda Ayaz, Sefa, Gamze ve Eda yarıştı. Yarışmacılar Mehmet şefin imza yemeğini yaptı.

Gecenin birincisi Ayaz oldu. Potadan çıkan diğer isim ise Eda oldu. Sefa ve Gamze'nin sona kaldığı finalde hayallerine veda eden isim ise Gamze oldu...

 

İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler