Alanyaspor başkanından flaş Emre Akbaba açıklaması

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, dün telefonla bağlandığı bir televizyon programında Emre Akbaba transferine ilişkin açıklamalarda bulundu.

20 Ağustos 2018 Pazartesi, 06:00
Abone Ol google-news

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, dün telefonla bağlandığı bir televizyon programında Emre Akbaba transferinin bilinmeyenlerini anlattı. Çavuşoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

- Ben Emre Akbaba'yı Fenerbahçe'ye teklif etmedim. Ali Koç Başkan seçildikten 15-20 gün sonra beni aradı. Emre Akbaba için "Salih Uçan + para verelim." dedi. Bu teklifi kabul etmedim.

Emre Akbaba'nın menajeri, eniştesi. 15-20 gün önce kendisi Emre'yi, Fenerbahçe'ye teklif etmiş. Hatta Comolli ile bir araya gelmişler. Comolli daha sonra Cocu'yu da görüşmeye dahil etmiş. Emre'nin Fenerbahçe'de giyeceği forma numarası bile konuşulmuş.

Aynı menajeri geçen sezon devre arasında Emre ile yanıma geldi. Başakşehir ile anlaşmak istiyoruz dedi. Hatta Emre de "Başakşehir'de oynamak istiyorum. Müsaade edin." dedi. Bundan sonra Alanya'ya konsantre olamam dedi bana. Sonra Başakşehir ile anlaşamadılar.

Daha sonra geçtiğimiz haftalarda Abdürrahim Albayrak beni davet etti. Ali Dürüst de vardı. Emre Akbaba konusunu konuştuk. Masaya kağıt kalemler çıktı. 2 milyon 250 bin euro teklifte bulundular. Teklif bana komik geldi, toplantı bitti. Herkes doğruları konuşsun.

<haber-yatay:1060372>