Futbolculardan Fenerium'a 400 bin TL

Yeni sezon formalarına gösterilen büyük ilgi takımı sıkıntıya soktu. Yakınlarından çok sayıda istek alan Fenerbahçeli futbolcular, Fenerium'u zengin edecekler!

29 Temmuz 2014 Salı, 10:07
Abone Ol google-news

Fenerbahçe'nin yeni sezon formalarına ilgi nedeniyle futbolcular zor anlar yaşıyor. Satışa çıkan 3 formanın da çok beğenilmesi talebi artırırken, futbolcular istekler nedeniyle sıkıntıya girdi. Kaptan Emre Belözoğlu, Topuk Yaylası'ndaki basın toplantısında "Yeni formalar başımızın belası oldu. Şimdiye kadar sipariş sayısı 100'ü geçti. Maaşı alıp Aziz Başkan'a geri vereceğiz" diyerek yaşadıkları durumu esprili bir şekilde özetlemişti.

KİMSEYE İNDİRİM YOK

Tüm takımın forma talebi nedeniyle Fenerium'a toplam 3 bin forma siparişi verdiği ifade edildi. 129 TL'den satılan formalar için futbolcular bu ay içerisinde Fenerium'a 400 bin TL ödeme yapacak. Formaya reklam almayan ve "Bu formanın sponsoru biziz. Yönetici, kongre üyesi, taraftar. Yani Fenerbahçeliler" diyen Başkan Aziz Yıldırım'ın getirdiği yeni kuralla da kimseye bedava ya da indirimli forma yok.

HERKES PARASINI ÖDEYECEK

Fenerium'da açık hesapları olan başkan, futbolcular ve yöneticiler dahil herkes formasını parasını ödeyerek alıyor. Yeni sezon formalarına gösterilen ilgi nedeniyle personele uygulanan yüzde 20 indirim de kaldırıldı. Her futbolcu sahada terlettiği forma için 129 TL ödüyor! (Sabah)