Podolski'nin menajerinden Galatasaray açıklaması

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Lucas Podolski'nin Türkiye temsilcisi önemli açıklamalar yaptı.

22 Ağustos 2014 Cuma, 16:00
Abone Ol google-news

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Lucas Podolski'nin Türkiye temsilcisi Ali Pektaş, Polonya asıllı Alman futbolcunun sarı kırmızılı takıma transfer olasılığıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

KULÜPLER DÜZEYİNDE GÖRÜŞME OLABİLİR

Radyospor'a konuşan Pektaş, "Biz bire bir Galatasaray'la görüşmedik. Kulüpler düzeyinde görüşme yapılmış olabilir" dedi.

KÖLN'DE OYNARKEN TEKLİF GELMİŞTİ; O ZAMAN DA GALATASARAY'A ÇOK SICAK BAKIYORDU

Podolski'nin Arsenal'da oynamaktan ve Londra'da olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Pektaş, "Türkiye'de oynamayı düşünür. Bakış açısı olumlu. Podolski, Köln'de oynarken eski başkan yardımcısı Adnan Öztürk gelmişti. Onlarla görüştük. O dönem transfer olmamıştı. Fakat Podolski, Galatasaray'ı çok yakından takip ediyor" ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE'DE OYNAMAYI DÜŞÜNÜYOR

Polonya asıllı oyuncunun Galatasaray'ı yakından takip ettiğini belirten Ali Pektaş, "Galatasaray'ı çok iyi tanıyor. Takip ediyor. Türkiye'de özel olarak takip ettiği oyuncular da var. Bir gün Türkiye'de oynamayı düşünüyor. Zaten, Köln'de oynadığı dönemde de Galatasaray'dan gelen teklife sıcak bakmıştı. O dönemde kulüpler arasında anlaşma olmadı" dedi.

TEKLİF GELİRSE KESİNLİKLE DEĞERLENDİRİRİZ

Pektaş, "Galatasaray'dan teklif gelirse değerlendirir misiniz?" sorusuna "Elbette ki bu teklifi değerlendiririz. Düşünürüz. Her futbolcu oynamak ister. Daha fazla oynamak ister. Bu da bir faktördür. Elbette ki Lucas, olursa olursa uzun vadeli sözleşme arzu ediyor" şeklinde konuştu.