Eto'o bitti şimdi sıra Ronaldinho'da

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, "Eto’o ile prensipte anlaştık. Cumartesi günü de Ronaldinho'nin menajerliğini yapan ağabeyi ve avukatıyla Antalya'da göreşeceğiz" dedi.

17 Haziran 2015 Çarşamba, 10:35
Abone Ol google-news

Süper Lig'in yeni ekiplerinden Antalyaspor, yıldız futbolcu Samuel Eto’o ile sözleşme imzalamaya hazırlanıyor. Kamerunlu Samuel Eto’o’nun menajeri ile İstanbul'da görüşen Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, bu futbolcu ile prensipte anlaştıklarını açıkladı. Eto’o ile internet üzerinden görüntülü konuşma da yaptığını aktaran Başkan Gencer, "Eto’o ve menajeri ile prensipte anlaştık. Eto'nun 3 yıllık sözleşmesi bulunan kulübü ile sözleşmesini fesh etmesi gerekiyor. Fesih işlemlerinin yarın tamamlanmasını bekliyoruz. Fesih gerçekleşince Eto’o'yu resmen transfer edeceğiz" dedi.

Antalyaspor’un Süper Lig'de kalıcı olması amacıyla güçlü bir kadro oluşturmayı hedeflediklerini kaydeden Gencer, Brezilyalı yıldız Ronaldinho ile görüşmelerin de sürdüğünü belirtti. Gencer, "Ronaldinho'nun menajerliğini yapan ağabeyi ve avukatı ile cumartesi günü Antalya'da görüşeceğiz" diye konuştu.