Nani Fenerbahçe Dergisi'ne konuştu: 'Hedefimiz tüm turnuvalarda şampiyonluk'

Fenerbahçe’ye kısa sürede uyum sağlayan Nani, kariyerinde açtığı sarı lacivert sayfayı anlattı.

31 Temmuz 2015 Cuma, 14:33
Abone Ol google-news

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Luis NaniFenerbahçe Dergisi'nin Ağustos sayısına verdiği röportajda çarpıcı sözler söyledi. İşte Nani'nin röportajından derlenen önemli bölümler...

'Ne pahasına olursa olsun taraftar için savaşacağım'

"Taraftarın bana verdiği güç ve cesaret, futboluma hırs ve daha fazla motivasyon olarak yansıyacak. Takımdaki diğer oyuncular gibi ben de her ne pahasına olursa olsun, onları mutlu etmek için savaşacağıma söz veriyorum. Bir an evvel büyük taraftar için sahada olmak istiyorum."

'Fenerbahçe benim için yepyeni bir fırsat'


"Her iki kulüpte de takım arkadaşlarımla beraber önemli başarılar elde ettik. Bu çizgi aynı şekilde devam edecek. Fenerbahçe’nin hırslarına ve isteklerine yardımcı olabilmek için kendimi son derece hazır, motive ve güçlü hissediyorum. Fenerbahçe kendimi gösterebilmem için yepyeni bir fırsat olacak."

'Hafızalarda yer etmek isterim'

"Takımıma yüksek kalitede destek vermek için imza attım. Bu 3 yıl içinde camianın benimsediği ve “Fenerbahçe’de fark yarattı; hep en iyisini verdi” denilen bir futbolcu olarak hafızalarda yer etmek isterim."

'Hedefimiz tüm turnuvalarda şampiyonluk'

"Ana hatlarıyla sezon hedeflerimiz; Türkiye’de katıldığımız tüm turnuvalarda kesinlikle şampiyon olmak. Aynı zamanda Avrupa’da iyi işler yapabilmek bizim için çok önemli. Henüz birbirimizi çok iyi tanıyan ve ezbere oynayabilen bir ekip haline gelemedik ancak en iyi şekilde hazırlandık. Elimizden gelenin en iyisini bütün sezon boyunca vereceğiz."

'Pereira çok güçlü bir hoca'

"Psikolojik ve mental olarak çok güçlü bir hoca. Pozitif bir hoca. Eğer bir şeyi istiyorsa, hedefini koyup çok iyi bir şekilde oraya nasıl ulaşacağını bilen bir insan. Onda şampiyon mentalitesi ve duruşu var. Şans da yanımızda olursa, hocamızla birlikte bence başarı kaçınılmaz."

'İnsanlara hemen ısınırım'

"İnsanlara hemen ısınırım, hemen şakalaşırım. Sohbet ederim, gülüp eğlenmeyi severim. Açık bir tarzım var. Bu da başlangıç için büyük avantaj"