Önder Özen'den haberlere tepki

Beşiktaş'taki Futbol Genel Direktörlüğü görevinden istifa eden Zafer Önder Özen, kendisine ait twitter hesabından bir açıklama yaptı.

18 Temmuz 2014 Cuma, 16:18
Abone Ol google-news

Basında yer alan bazı haberleri yalanlayan Özen; "Yakın çevresine dedi ki"şeklinde yapılan haberlere itibar edilmemesini rica ederim. Hakkımda o şekilde konuşacak bir "yakın çevrem" yok. Odama böcek konulduğu ve bunu bulduğum şeklindeki haberler doğru değildir. Aramadım. Bulmadım." dedi.

Beşiktaş'ın gündeminin istifasının ve dedikoduların olmaması gerektiğini belirten Özen; "Beşiktaş'ın gündemi Şampiyonlar Ligi elemesindeki rakibi Feyenord'u geçmek ve ilerlemek olmalıdır. Dedikoduları değil takımı takip etmek daha doğru olur. Medeni bir biçimde ayrıldım ve köşeme çekildim. İçindeyken girmediğim dedikodu ortamına dışındayken girecek değilim. Dün başkaları üzerinden beni yıpratmak isteyenler bugün benim üzerimden yönetim yıpratmaya çalışıyor. Bu oyuna alet olmayacağım." ifadelerini kullandı.

Önder Özen; "Vermek istediğim bir mesaj olduğunda bunu o "yakın çevreye" sufle vermeden yapabilirim." diyerek mesajlarını noktaladı.