Pereira: Burada olmayı hak ettik

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, galibiyetten dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, "Bir şeyi hatırlatmak istiyorum. Bu Braga 15 maçtır yenilmiyor ve burada olmayı hak etti" dedi.

10 Mart 2016 Perşembe, 22:46
Abone Ol google-news

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Braga'yı 1-0 mağlup ettikleri mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

Oynanan oyundan memnun olduğunu belirten Pereira, "Biz gerçekten kaliteli bir takımız ve şüphemiz yok. Ama Braga'nın da kalitesini gösterdiğini düşünüyorum. Bir an dengenizi kaybetseniz, bir şeyler yapabilecek bir takım. Orada da kendi oyunumuzu oynamamız gerekiyor. Maç öncesinden bir şey değişmedi. İki takım da kaliteli. 2. golü de bulabilirdik. Mutluyum performanstan dolayı. Dengeli oynadık ve iyi bir galibiyet aldık" ifadelerini kullandı.

"15 MAÇTIR YENİLMİYOR!"
Braga'nın kaliteli bir takım olduğunu vurgulayan Portekizli hoca, "Tam olarak böyle bir maç bekliyordum. Bir şeyi hatırlatmak istiyorum. Bu Braga 15 maçtır yenilmiyor ve burada olmayı hak etti. Çok kaliteli bir takım ve Portekiz'de çok zorlu bir takım olduğunu herkes biliyor. Onlar denediler, ama biz golü bulmayı başardık. Belki bir gol daha atabilirdik. Zor bir karşılaşmaydı. Braga'daki karşılaşma da zor olacak. Oradaki ambiyansı biliyorum. Kendi oyunlarını bize kabul ettirmeye çalışacaklar" dedi.

Pereira ayrıca Fenerbahçe taraftarına da övgüler düzerek "Bu akşam yine harikalardı" şeklinde yorum yaptı.