Yenilgi sonrası ilk açıklama

Fenerbahçe Kulübü'nün bugün yapılan seçimli olağanüstü genel kurulunda başkanlığı Aziz Yıldırım'a kaybeden Mehmet Ali Aydınlar, kendisini destekleyenlere teşekkür etti.

03 Kasım 2013 Pazar, 21:25
Abone Ol google-news

Yazılı bir açıklama yapan Mehmet Ali Aydınlar, şu ifadeleri kullandı:

“Öncelikle adaylığımı açıkladığım günden beri bana göstermiş olduğunuz büyük teveccüh ve kongre sırasında kıymetli üyelerimizin bana vermiş oldukları değerli oylar için herkese çok teşekkür ederim.

Aynı şekilde birbirinden değerli takım arkadaşlarıma gösterilen teveccüh için de sizlere onlar adına bir kez daha teşekkür etmek isterim.

Bugün sadece Fenerbahçe camiası değil, tüm Türkiye bir seçimde nasıl davranılması gerektiğini, nezaket ve centilmenlik içerisinde nasıl davranılabileceğini yaşayarak gördü, takip etti, izledi. Ben ve arkadaşlarım, ülkenin en büyük sivil toplum kuruluşunda bir seçimin nasıl yapılacağını, seçim çıtasının nasıl yükseltilebileceğini, demokratik bir seçimde mücadelenin nasıl verileceğini bütün güzellikleriyle tüm Türkiye’ye gösterdiğimizi düşünüyorum.
Biz bugün Fenerbahçe sevdamızın ne denli büyük olduğunu, göreve geldiğimiz takdirde neleri başarabileceğimizi, herkese en açık şekilde anlattığımız inancındayız. Kongre üyeleri oylarıyla bu arzuyu tercih etmemiş olabilir. Buna da sonunda kadar saygı duyuyor ve yine de teşekkür ediyorum.

Biz bu kulüpte dostluğu, iç barışı, sonra da dış barışı sağlamak adına aday olduk. Umarım Fenerbahçe buna olan ihtiyacın farkına varacaktır.

Son olarak, çok kısa bir süre önce girmem gerektiği inancıyla yer aldığım bu seçimde, bize destek veren, katkıda bulunan, öncelikle Fenerbahçe sevdalılarına, medya kuruluşlarına, sonra ekip arkadaşlarıma ve kampanyamız sırasında büyük çaba gösteren değerli arkadaşlarıma en içten saygılarımı sunuyorum.

Teşekkürlerimle…”
Mehmet Ali Aydınlar