Bebekler birinci olmak için yarıştı

Abone Ol google-news

Beylikdüzü Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen Emekleme Olimpiyatları birbirinden ilginç görüntülere sahne oldu. Anne ve babaların çeşitli ikna yöntemleri bazı bebekler üzerinde etkili olmazken, yarışmayı minik Cemre Tokgöz kazandı.

16 Eylül 2018 Pazar, 16:14

Beylikdüzü Belediyesinin düzenlediği etkinlikle Yaşam Vadisi, Emekleme Olimpiyatları’na ev sahipliği yaptı. Beylikdüzü’nde yaşayan 8-10 aylık bebekler, anne ve babalarıyla birlikte Yaşam Vadisi'ne gelerek hayatlarının ilk yarışında yer aldı. İlçe halkının sosyalleşmesi için düzenlenen olimpiyatlarda, bebekler kadar anne ve babalar da yarıştı. Birbirinden ilginç görüntülerin oluştuğu yarışmada birinci gelen aileye madalya ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Etkinlikte açıklamalarda bulunan Beylikdüzü Belediye Başkanvekili Ömer Şatır, “Böyle gençlerin arasında olunca insan başka bir heyecanlanıyor. Beylikdüzü’nde bu güzellikler 4.5 senedir devam ediyor.Ekrem İmamoğlu başkan olduktan sonra Beylikdüzü sağlıkta, kültürde, sporda bütün alanda etkinliklerimiz arttı. İnsanlarımızda buna katılıyorlar” dedi.