Barbosa adım adım F.Bahçe'ye

Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak üzere olduğu Gabriel Barbosa, Twitter hesabından dün gece yazdıklarıyla adeta Santos'a veda etti. Genç yıldızın Fenerbahçe'ye transferinin bittiği belirtiliyor.

31 Ağustos 2015 Pazartesi, 13:25
Abone Ol google-news

 

Fenerbahçe transferde durmuyor. Kanarya, Gabriel Barbosa transferinde sona yaklaştı.

Bu sezon kadrosuna Van Persie, Nani ve Lazar Markovic gibi yıldızları katan, Türkiye'de ise Volkan Şen, Ozan Tufan ve Şener Özbayraklı gibi geçtiğimiz sezona damga vuran oyunculara imza attırıp kıskanılacak bir kadro yaratan Fenerbahçe, son olarak Brezilya'nın dünya futbol piyasasına sunduğu son genç yetenek Gabriel Barbosa transferini bitirmek üzere...

Twitter'dan Santos'a teşekkür mesajı!

Dün doğum günü olan ve 19 yaşına giren Gabigol lakaplı oyuncu, resmi Twitter hesabından attığı Tweet'lerle Santos kulübüne ve taraftarlara teşekkür etti.

Barbosa şunları söyledi:

Bana burada destek olan, sevgi gösteren herkese teşekkür ediyorum. Bugün benim için çok özel bir gün... Burada geçirdiğim zaman ve yaşadıklarım için gurur duyuyorum.Bana gösterilen bu sevgiye tam anlamıyla karşılık vermeyi çok isterdim. Umarım Tanrı size bana gösterdiğiniz sevginin iki katını verir. Rüyalarınızın gerçekleşmesini sağlar. Ve tabii ki, bana kattıkları için bu ülkeye, Santos'a ve taraftarlarına teşekkür ediyorum.

Fenerbahçe bugün açıklayabilir

Transferin bitimine saatler kala Fenerbahçe'nin Gabigol transferini açıklaması ve genç oyuncuyu kadrosuna katması bekleniyor. Brezilya kulübü Santos oyuncunun yüzde 40'ına sahip... Geri kalan payın bir bölümü menajerlik şirketlerine ve oyuncunun babasına ait.