Beck'ten terör açıklaması: Korkunçtu!

Beşiktaş'ın Alman oyuncusu Andreas Beck, Ankara ve İstanbul'daki patlamalar hakkında "Patlamalardaki görüntüler çok korkunçtu ve bunlar herkesi alarma geçirdi.

21 Mart 2016 Pazartesi, 17:30
Abone Ol google-news

 

Sezon başında Hoffenheim'dan Beşiktaş'a transfer olan sağ bek Andreas Beck, son dönemde yaşanan olayları ve Beşiktaş'taki günlerini Alman basınına değerlendirdi.

29 yaşındaki savunma oyuncusu yaşananlardan dolayı Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmediğini dile getirirken, herkesin Ankara ve İstanbul'daki patlamalardan dolayı düşünceli ve moralsiz olduğunu söyledi. Beck yaptığı açıklamada, "Beşiktaş'ta ve İstanbul'da kendimi iyi hissediyorum ve henüz ayrılmayı düşünmüyorum. Umarım bu yaşananlar da en kısa süre içinde noktalanır ve sakin bir hal alır" dedi.

Yaşanan olayların herkesi üzdüğünü söyleyen Beck, "Ankara ve İstanbul'daki patlamalardaki görüntüler çok korkunçtu ve bunlar herkesi alarma geçirdi. Tabii ki herkes üzgün ve çok düşünceli. Aslında İstanbul fantastik bir şehir ve umarım bunu yakında yeniden hissetmeye başlarız" ifadelerini kullandı.