Diego Ribas sözleşmeyi imzaladı

Fenerbahçe'nin yeni transferi Diego Ribas, Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda kendisini Fenerbahçeli yapan sözleşmeyi imzaladı.

12 Temmuz 2014 Cumartesi, 17:59
Abone Ol google-news

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yeni transferi Diego Ribas, Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda kendisini 3 yıllına Fenerbahçeli yapan sözleşmeyi imzaladı.

İmza töreninde ilk olarak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım açıklamalarda bulundu. Yıldırım; "2009 yılında ailesiyle beraber İstanbul'a gelip, transferi için benimle de görüşmüştü. Ancak o günkü şartlar bize uymadığı için transfer gerçekleşmemişti. Diego'yu anlatmaya gerek yok, bütün dünya onu biliyor. Ailemize yeni bir fert katılıyor. Diego ile 3 yıllık sözleşme imzalayacağız. İnşallah uzun yıllar kulübümüze hizmet eder Hoşgeldin Diego" sözleriyle oyuncuya iyi dileklerini iletti.

Diego Ribas Fenerbahçe'de FOTO GALERİ

Fenerbahçe'nin yeni transferi Diego ise şunları söyledi: 'Herkese çok teşekkür ediyorum, söyledikleri beni gururlandırdı. Böyle bir camianın bir üyesi olmaktan mutluyum'

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Alex de Souza ile kıyaslanacağına dair sorulan bir soruya yanıt veren Diego Ribas. 'Alex ve ben farklı karakterlerde oyuncularız. Böyle bir karşılaştırma yapmam mümkün değil' diyerek sözlerini tamamladı.

Diego, Fenerbahçe'de 10 numaralı formayı terletecek