Fatih Terim ile Hakan Şükür arasında soğuk rüzgarlar

Galatasaraylı eski futbolcu Tugay Kerimoğlu'nun babası dün toprağa verildi. Çok sayıda ünlünün katıldığı cenazede, Fatih Terim'in eski öğrencisi Hakan Şükür'den uzakta saf tutması dikkat çekti.

07 Temmuz 2014 Pazartesi, 21:44
Abone Ol google-news


Türk futbolunun ünlü isimleri dün bir caneze töreninde bir araya geldi. A Milli Futbol Takımı ve Galatasaray'ın eski kaptanlarından Tugay Kerimoğlu'nun hayatını kaybeden babası Özkan Kerimoğlu için dün İstanbul Ataköy 5. Kısım Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. 

AVLUDA BİLE YAN YANA GELMEDİLER

Cenaze namazına Kerimoğlu ailesinin yanı sıra Türkiye Futbol Direktörü ve A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, yardımcısı Hamza Hamzaoğlu, Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, teknik direktörler Hikmet Karaman, Bülent Ünder, Ergün Penbe, Arif Erdem ile Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay da katıldı. Cenazeye gidenler arasında Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür de vardı.

Fatih Terim, bir zamanlar öğrencisi olan Hakan Şükür ile bir araya gelmedi. Hatta ona selam bile vermedi. İkili arasındaki uzaklık cenaze namazında da kendini gösterdi.

Hakan Şükür, Tugay Kerimoğlu'nun yanında saf tutarken gözler Fatih Hoca'yı aradı. Ancak Terim, cemaatin en son sırasında yer aldı. Bu manzaraya tanık olanlar şaşkınlığını gizleyemedi.