Fenerbahçe soyunma odasında gerginlik yaşandı!

Akhisar Belediyespor karşısında alınan 2-0'lık mağlubiyetin ardından Fenerbahçe soyunma odasında, futbolcular arasında gergin dakikakalar yaşandı.

30 Eylül 2014 Salı, 10:05
Abone Ol google-news


Takımın tecrübelileri mücadele kalitesinden şikayet etti. Birçok futbolcu, yedikleri ilk golün kendilerine yakışmadığını söylerken, "Biz deplasmanda rakibe böylesine bomboş bir pozisyon vermemeliyiz. O pozisyonu vermesek maç 0-0 bitecekti. En azından 1 puan kazanacaktık. Ama skor avantajını rakip alınca, tam onların istediği ortam oluştu. Hızlı çıkıp pozisyon buldular" diye yorum yaptılar.

Gökhan Gönül maç sonu isyan etmişti
Herkes birbirine "Biz bu muyuz beyler" diye sorarken, odada bazı isimlerin şu sözleri dikkat çekti: "Kimseyi suçlama hakkımız yok. 11 kişi oynadık. Biz gerekeni yapamadık. Belki kazanamayabiliriz ama en azından kaybetmemeyi bilmemiz şart. Herkesin en kısa sürede kendine çekidüzen vermesi lazım." Gökhan Gönül de maç sonu, "Bu formayla kimsenin koşmama hakkı yok" demişti.

Oklar onu gösteriyor
Fenerbahçe'de takım içi tartışmalarda hep başrolde olan Emenike, Akhisar Belediye maçındaki tavırlarıyla da dikkat çekti. Kulübede mutsuz pozlar veren Nijeryalı yıldız 64.dakikada oyuna girdi, sahada da hiçbir varlık gösteremedi.(Sabah)