Fenerbahçe'de iki yıldız yuvada kalıyor

Aziz Yıldırım’ın itirazının reddedilmesinin şoku yaşayan Fenerbahçe’de ilginç gelişmeler var...

19 Nisan 2014 Cumartesi, 14:20
Abone Ol google-news

Adım adım şampiyonluğa giden Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım’ın Yargıtay başvuru reddedilince adeta camianın sevinci kursağında kalmıştı. Cezası onanan Aziz Yıldırım dün takıma veda niteliğinde bir konuşma yapmış, ‘hakkınızı helal edin’ demişti...

Futbolcular tarafından çok sevilen Aziz Yıldırım’ın bu konuşması duygusal anlara neden oldu. Şike davasıyla yakından ilgilenen Başkan Yıldırım, takımın iki yıldızıyla da el sıkışmış durumda.

Sözleşme sorunu yaşanmayacak!

Fenerbahçe iç transferde bu süreçte çok önemli adımlar attı. Bunların başında ise Caner Erkin geliyordu. 2010’dan bu yana sarı-lacivertli formayı terleten 25 yaşındaki sol kanat oyuncusu sözleşmesi 31 Mayıs 2014’te bitiyor. Aziz Yıldırım, Caner’in sözleşmesinde işi sıkı tutup 2011’deki şampiyonlukta yeni anlaşmanın sözünü almıştı. Caner Erkin, sezon sonunda yeni mukaveleye imza atacak.

Sow kalacak

Senegalli yıldızı Moussa Sow da sözleşme sorunu yaşanmayacak isimler arasında. 2016’da Fenerbahçe ile sözleşmesi bitecek olan 28 yaşındaki golcü için Aziz Yıldırım devreye girmiş ve sezon sonunda imzalanacak mukavelenin detayları belirlenmişti. Sow’un “Aziz Yıldırım bizim babamız” açıklaması da bunun göstergesi durumunda. (eurosport)