Terraneo gidiyor... Yerine gelecek isim belli

Fenerbahçe Kulübü'ne yakın çevreler Sarı-Lacivertil yönetimin Guillano Terraneo'nun yerine eski kaptanı Emre Belözoğlu'nu sportif direktörlük görevine düşündüğünü iddia etti...

21 Ekim 2015 Çarşamba, 03:42
Abone Ol google-news

 

Fenerbahçe'de geçtiğimiz sezonun bitiminde sürpriz bir şekilde takımın başına sportif direktör olarak getirililen ve Sarı-Lacivertli kulübün gerçekleştirdiği transferlerde ciddi pay sahibi olan İtalyan futbol adamı Guillano Terraneo hakkında ilginç spekülatif haberler dolaşıyor. Fenerbahçe yönetiminin, İtalyan teknik adamın yerine sezon sonunda sözleyme yenilenmeyen eski takım kaptanı Emre Belözoğlu'nu getirmeyi düşündüğü ifade ediloyor. Emre Belözoğlu'nun Sarı-Lacivertli kulüpten dostane duygularla ayrılmasının bu operasyonu kolaylaştırabileceği belirtiliyor.

RESMİ TEKLİF GİTMEDİ!
Emre'ye resmi teklifin gitmediği ancak yönetimin böyle bir girişimde bulunmasının söz konusu olduğu da gelen haberler arasında.

BAŞKAN YILDIRIM NE DEMİŞTİ
Başkan Aziz Yıldırım, geçtiğimiz aylarda bir TV kanalında yaptığı açıklamada, "Emre'nin Fenerbahçe'den sonra başka bir takımda oynamasına gerek yoktu. Terraneo'nun yardımcısı olup ilerde sportif direktörlük görevini üstlenebilirdi" demişti.