Tütüneker Fenerbahçe'den çekinmiyor

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, pazar günü karşılaşacakları Fenerbahçe hakkında açıklamalarda bulundu.

23 Nisan 2014 Çarşamba, 14:58
Abone Ol google-news

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, bu sezon Galatasaray ve Beşiktaş'tan puan aldıklarını hatırlatarak, Fenerbahçe'den de  puan alacağız dedi.

Mehmet Cengiz Tesislerinde basın toplantısı düzenleyen Teknik Direktör Uğur Tütüneker, kalan 4 maçta en az 4 puan almak zorunda olduklarını söyledi. Ligde rahatladıklarını ancak rehavete kapılamamaları gerektiğini ifade eden Tütüneker, Fenerbahçe maçı ile ilgili olarak da şunları söyledi 4 puanı almamız şart. Bu puanları Fenerbahçe veya Sivasspor maçlarında almalıyız. Biz işimizi sıkı tutacağız. Fenerbahçe'den puan yada puanlar alabiliriz. Geçen hafta galip geldik, rakiplerimiz yenildi. Bu bizi rahatlattı. Ancak bu durumun bizi rehavete sokmaması lazım. 4 puan alırsak tam anlamıyla rahatlarız. Bu puanı da bir an önce almalıyız.

FENERBAHÇE'DEN DE PUAN ALACAĞIZ

Fenerbahçe'nin şampiyonluğu için en az 1 puana ihtiyacı olduğunu ifade eden Tütüneker,  Fenerbahçe şampiyon olmayabilirdi ve çok daha ciddi bir maça da çıkabilirdik. O nedenle biz kendi işimize bakacağız. Bizim puana daha fazla ihtiyacımız var. Bu anlayışla konsantre olacağız. Fenerbahçe elbette ki bizi yenmek isteyecektir. Bayan ve çocuklar olsa da kendi seyircisi önünde bunu yapmak isteyecektir. Beşiktaş ve Galatasaray'dan puan aldık. Fenerbahçe'den de puan alacağız. Çok zor bir maç bizi bekliyor. Bu konsantrasyon ile maça çıkacağız dedi.

FENERBAHÇE KARŞISINDA KOZUMUZ TAKIM OYUNU OLACAK

Fenerbahçe'yi her takımın yenemediğini ifade eden Tütüneker, Bizim takım iyi bir moral yakaladı. Bu moralle Fenerbahçe'yi yenebilir, puan da alabiliriz. Fenerbahçe'nin Sow, Emenike, Kuyt, Emre ve Mehmet Topal gibi önemli oyuncuları var. İyi bir takım ve bunu sezon boyunca gösterdiler. Lider oldular, fark attılar. Bizi yenmek isteyecekler. Biz de buna karşılık vereceğiz. Takım oyunu Fenerbahçe'ye karşı en büyük kozumuz olacak diye konuştu. (DHA)