"Ünal Aysal'a yalvaracağım"

Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç, sarı kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

29 Eylül 2014 Pazartesi, 10:02
Abone Ol google-news


Sarı kırmızılı camianın önde gelen isimlerinden olan Kıraç, Telegol programına yaptığı açıklamalarda muhalefetin Ünal Aysal'ı kırdığını dile getirdi.

Kıraç, Aysal'ın geri dönmesi için kendisine yalvaracağını dile getirirken Fatih Terim'in gönderilemesiyle ilgili de konuştu.

İşte Kıraç'ın açıklamalarından satır başları;

"3 büyükler arasında."

"Bence Aysal başkanlık dönemini çok çok başarılı geçirdi. Galatasaray'ı bitikliğindne aldı."

"Başkanlığının son devresine bakın Türkiye'deki 3 büyükler arasındaki en az borcu olan bir yapı Galatasaray."

"Ünal Aysal'ı kırdılar"

"Galatasaray'ın içinde olan bir adam değilim. Vakıftayım ben. Onun dışında olanları bilmiyorum. Galatasaray'a yazık oldu ve Galatasaraylılar Galatasaray'a yazık etti."

"Kimseyi işaret etmiyorum. Bir ağabey olarak o dönem birisini söylemem lazımdı. Galatasaray'ın kurucusunun adını unuttular. Biletlerin satışı 3 senelik satıldı."

"Ünal'ı kırdık. Ünal daha çok çalışacaktı. GAlatasaray'ın kendi yapısı içinde Ünal'ı kırdı. Muhalefette konuşan insanlar. Hep bozuk plak gibi aynı şeyleri söylüyorlar."

"Başkan olmam mümkün..."

"Beni fazla öner çıkardığınız müddetçe iyilik yapmıyorsunuz. Yaşım oldu 78 yoruldum. Birilerine bırakmak istiyorum. Galatasaray'a başkan olmam mümkün değil."

"Anladığım kadarıyla Ünal Aysal çok kırgın. Şu devirde bırakma kararı vermesine çok üzüldüm. Kırgın olduğunu anlayınca sesimi çıkarmadım."

"Galatasaray'ın şu an nakit problemi yok. Bütün borçları ertelenmiş ve doğru şekilde yayılmış vaziyette."

"Ünal Aysal'a yalvaracağım"

"Fatih Terim'in gidişinde ikisi de hatalı. 12 tane kararla oy birliğiyle alınmış bir karar. Olsaydım Türkiye'de kendimi aralarına atardım bunu yapmamaları için. Gider yalvarırdım."

"İstanbul'a gelince döner dönmez Ünal Aysal'a yalvaracağım. Gideceğim ayağına yalvaracağım. Galatasaray'da insan demesini öğrendim. Galatasaray beni bugün ki İnan Kıraç yaptı."

"Locam olmasına rağmen maçlara da gitmiyorum. Zevk de almıyorum takımı izlemekten. Acaba bir Alman antrenör getirseydik daha mı iyi olurdu bilemiyorum. Bana takımı say desen 2-3 kişiyi ya sayarım ya sayamam."