Volkan: 'Fenerbahçe kimseye maç satmaz'

Pazar günü Olimpiyat Stadı'nda oynanacak olan Beşiktaş- Fenerbahçe derbisi öncesi ortaya çıkan çirkin bir spekülasyon gündemi meşgul ediyor..

17 Nisan 2014 Perşembe, 09:52
Abone Ol google-news

Fenerbahçe'nin ezeli rakibi Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ne gitmesine engel olmak için Beşiktaş'a maçı vereceği iddialarına Volkan Demirel son noktayı koydu.

Açıklamalarda bulunan milli kaleci, Fenerbahçe'nin kimseye maç satmayacağını söyledi. Takım olarak tek hedeflerinin Beşiktaş'ı yenmek olduğunu söyleyen Volkan Demirel, "Arkadaşlarımızla birlikte sezona şampiyonluk parolasıyla girdik. Amacımız Beşiktaş derbisini de kazanarak 30. haftada şampiyonluğumuzu ilan edip tarihe geçmek. Rakiplerimize saygı duyuyoruz ama onların durumu bizi ilgilendirmiyor. Biz sadece kalan haftalarda taraftarımızla birlikte şampiyonluğu kutlamak istiyoruz. Fenerbahçe bugüne kadar maç satmamıştır, bundan sonra da satmaz. Bunu herkes böyle bilsin" ifadesini kullandı.

Beşiktaş derbisinin çok zor geçeceğini de ifade eden Volkan, "Onlar da mutlaka kazanmak isteyecek. Zevkli ve çekişmeli bir derbi olacaktır. Taraftarlarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz" diye konuştu.