Galatasaray'da buzlar eridi

Selcuk İnan'ın menajeri Batur Altıparmak'ın Melo'yu hedef alan sözleri kriz havasının doğmasına sebep olmuştu. Bu dedikoduların üzerine Balıkesir seyahati öncesinde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sürpriz bir gelişme yaşandı.

20 Eylül 2014 Cumartesi, 13:08
Abone Ol google-news


Galatasaray'da son dönemde takım içinde yerli yabancı ayrımcılığı olduğu iddiaları üzerine birde Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altıparmak'ın Melo'yu hedef alan sözleri kriz havasının doğmasına sebep olmuştu.

İşte bu dedikoduların üzerine Balıkesir seyahati öncesinde Florya Metin Oktay Tesislerin de sürpriz bir gelişme yaşandı. Cezalı olması sebebiyle Balıkesir kafilesinde yer almayan Melo,  takımın hareket saatinden bir kaç dakika önce Selçuk'un yanına gelerek menajeri Batur Altıparmak'ın sözlerini sordu.

Selçuk'un takım arkadaşının yüreğine su serpen bir açıklama yaparak, "Açıklamalar menajerimin şahsi görüşüdür. Beni kesinlikle bağlamıyor. Senin arkadaşlarına verdiğin değeri takım kaptanı olarak hep taktir ettim" dedigi ifade edildi.

Melo'nun ise Eskişehir maçı sonrasında taraftarlara üçlü çektirmesi ile ilgili olarak, "Kendim isteyerek ve bilinçli olarak tezahürata ortak olmadım. Tam içeri girecekken taraftarlar ismimi söyledi. Benden tezahürata ortak olmamı istediler ben de yanlarına giderek onlara eşlik ettim" dediği belirtildi.

Selçuk'un ise bu konuşma sonrasında, "Biliyorum zaten hiçbir kötü niyet görmedim" yanıtını verdiği Selçuk'un konuşmanın sonunda Melo'nun kendisine sarılmasıyla son noktayı taraftarlarında kullandığı şu cümlelerle koyduğu belirtildi: "Biz kenetlendikçe daha da büyüyen bir aileyiz. Bu tip konuları yüz yüze konuşalım. Sağdan soldan gelen hiçbir sözü de umursamayalım."

Florya'da yaşanan bu olumlu diyalog sonrası Melo otobüsün kapısına kadar gelerek Selçuk başta olmak üzere bütün arkadaşlarını sarılarak yolcu etti ve başarılar diledi.(Fanatik)