Hülya Avşar'dan Bursa'da gösteri maçı

Hülya Avşar, bir firmanın sosyal sorumluluk projesi kapsamında kendi adına düzenlediği tenis turnuvasının son gününde gösteri maçına çıktı.

14 Eylül 2014 Pazar, 20:37
Abone Ol google-news

Türkiye Tenis Federasyonu ve RMG Spor A.Ş.'nin denetim ve gözetiminde Estetik International - Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası, Bursa'da ilk kez merkez Nilüfer İlçesi'ndeki Podyum Park Tenis Kulübü'nde gerçekleşti. Podyum Park'ta 10 gündür devam eden turnuvanın başhakemliğini Göksel Yenigün yaptı.

Final maçlarının tamamlanmasın ardından Bursa'ya kardeşi Helin Avşar ile birlikte gelen Hülya Avşar ve partneri Hasan Ataç, rakipleri Canan Şenbayram ve Ayhan Çaydan çiftine karşı gösteri maçı yaptı. Müsabakayı partneri ile birlikte kazanan Hülya Avşar, alkışlandı.

Etkinlik sonrası başarılı sporculara ve sponsorlara plaketlerini veren Hülya Avşar, "Öncelikle turnuvaya ismimi veren ve böyle anlamlı bir organizasyona destek olan Estetik International kurucusu Operatör Dr. Bülent Cihantimur'a teşekkür ediyorum. Bu anlamda 'Hülya Cup' adı altında düzenlediğimiz tenis turnuvasını 14 yıldır başarıyla sürdürmenin, elde edilen gelirle genç yeteneklere tenis bursu sağlıyor olmanın sevincini ve gururunu yaşıyorum" dedi.

Hülya Avşar, konuşmanın ardından sponsor firmalar ile turnuvaya katılan sporculara plaket verdi.