İşte Muriç için Fenerbahçe'ye ödenecek para!

Lazio, Muriç için Fenerbahçe’ye 17.5 milyon Avro bonservis bedeli ödeyecek. İtalyan ekibi ayrıca, sportif başarılara bağlı olarak 2.5 milyon Avro da bonus vermeyi kabul etti.

15 Eylül 2020 Salı, 18:26
İşte Muriç için Fenerbahçe'ye ödenecek para!
Abone Ol google-news

Vedat Muriç'in Lazio'ya transferi tamamlandı. Yapılan anlaşmaya göre Lazio, Muriç için Fenerbahçe’ye 17.5 milyon Avro bonservis bedeli ödeyecek. İtalyan ekibi ayrıca, sportif başarılara bağlı olarak 2.5 milyon Avro da bonus vermeyi kabul etti.


Sarı-lacivertli ekipten KAP’a yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Sağlık kontrollerinin tamamlanması ile profesyonel futbolcumuz Vedat Muriç'in İtalyan Kulübü S.S. Lazio'ya, oyuncunun tarafımızla olan sözleşmesinin 17.500.000 Avro net bedelle feshi karşılığında transferi konusunda taraflarca anlaşma sağlanmıştır.  Transfer bedeline ilaveten, S.S. Lazio kulübünün sportif sonuçlarına bağlı olarak S.S. Lazio, Kulübümüze aşamalı olarak azami net 2.500.000 Avro bonus bedeli ödeyecektir. Ayrıca, S.S. Lazio tarafından Futbolcunun ileride diğer bir kulübe transferi halinde S.S. Lazio tarafından elde edilecek transfer bedeline bağlı olarak Kulübümüze %5 bonus bedeli ödeyecektir.”