Semih Kaya: Hiçbir sıkıntım yok

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da sakatlığı süren oyunculardan Semih Kaya hiçbir sıkıntısının olmadığını anlatarak, "Bir hafta içinde takımla çalışmalara başlayacağım" dedi.

26 Temmuz 2016 Salı, 14:40
Abone Ol google-news

Yeni sezon öncesi hazırlıklarını Danimarka'da sürdüren Galatasaray, bugün Aarhus takımıyla hazırlık maçı oynayacak olmasına karşın, sabah saatlerinde antrenman yaptı.

Teknik direktör Jan Olde Riekerink yönetiminde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanda futbolcuların, kondisyon, pas ve taktik çalışmalarının ardından, dar alanda yüksek tempolu çift kale maç oynadıkları belirtildi.

Sarı-kırmızılı ekipte tedavileri süren oyunculardan Serdar Aziz ile Selçuk İnan'ın, antrenmanın ilk bölümünde takımla çalıştığı, daha sonra ise kondisyon ve kuvvete dayalı ekstra bir program gerçekleştirdiği kaydedildi.

Sakatlıkları bulunan Cenk Gönen ile Semih Kaya'nın da özel programları dahilinde hazırlıklarını sürdürdüğü paylaşıldı.

Galatasaray, Danimarka Süper Ligi ekiplerinden Aarhus ile bu akşam TSİ 20.45'te Ceres Park'ta bir hazırlık müsabakası yapacak.

Semih Kaya: "Hiçbir sıkıntım yok"

Sarı-kırmızılı futbolcu Semih Kaya, GSTV'ye yaptığı açıklamada, sakatlık durumuyla ilgili sıkıntısının bulunmadığını söyledi.

Çalışmalarını takımdan ayrı sürdüren Semih, "Hiçbir sıkıntım yok. Milli takım sonrası ufak bir sakatlık yaşamıştım. Onu da yavaş yavaş atlatıyorum. Bir hafta içinde takımla çalışmalara başlayacağım." ifadelerini kullandı.