Ümit Özat'tan kavgada söylenmeyecek sözler!

Açıklamları ile Galatasaray taraftarının tepkisini çeken Ümit Özat, yine çok konuşulacak sözler söyledi...

15 Aralık 2013 Pazar, 09:56
Abone Ol google-news

Yaptığı açıklamalar nedeniyle birçok kez Galatasaraylı taraftarıları kızdıran ve son olarak Juventus maçı öncesi yaptığı yorumlar nedeniyle sarı kırmızılı taraftarların tepki gösterdiği Ümit Özat, Beyaz Futbol'da yine çarpıcı açıklamalar yaptı.

"Etek giyerim..."

Gerçekler üzerinden yorum yaptığını belirten Özat, "Mourinho'yu, Ancelotti'yi Villas Boas'ı, Pellegrini'yi, Del Bosque'yi, Aragones'i Capello'yu.. Dünyanın en iyi 10 hocasını 4 duvar arasına toplayın; biri Galatasaray, Real Madrid'in Juventus'un olduğu gruptan çıkar desin, etek giyer Kadıköy'e kadar yürürüm" dedi.

Türkiye'de skora göre yorum yapıldığını belirten Özat, "Bayern'i de yenersiniz Chelsea'yi de yenersiniz. Kornerler demi yenersiniz, ofsaytlarda mı bilemem" ifadelerini kullandı.

"Avrupa'ya rezil ettiniz"

Galatasaray yönetimine de eleştiri yönelten Ümit Özat, "Kurumsallık diyorsunuz, stadı çevirdiniz Van Stadı'na. 8 kişiyle tahtayla sahayı temizlediniz, traktör soktunuz. Kamyon soksaydınız. Avrupa'ya rezil ettiniz bizi" diye konuştu.

GALATASARAY'A 3 TEMMUZ GÖNDERMESİ

Moderatör Ertem Şener'in "UEFA Galatasaray'a teşekkür etmiş" sözleri üzerine ise Ümit Özat, "Ederler tabi. 3 Temmuz sürecinden kaynaklanan dostlukları var" dedi.

"UEFA Kupası aldınız 150 sene daha konuşursunuz"

Galatasaray yöneticilerine "Bırakın onu bunu Fenerbahçe'yi yakalamaya bakın" diyen Ümit Özat, çarpıcı açıklamalarını sürdürürken bir de imada bulundu.

Özat, "Allah nasip etti bir UEFA Kupası aldınız, 150 sene daha konuşursunuz. 2000 yılında prensi Okan, Emre, Suat yapmıyordu, konuşturmayın beni şimdi" diye konuştu.