Topal: 'Diego Ribas takıma güç katacak'

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Mehmet Topal, yeni sezona en iyi şekilde hazırlanacaklarını, hedeflerinin yine şampiyonluk olduğunu söyledi.

05 Temmuz 2014 Cumartesi, 16:26
Abone Ol google-news

Mehmet Topal, FB TV'ye yaptığı açıklamada, ailesiyle güzel bir tatil dönemi geçirdiklerini belirterek, "14 Temmuz'da sezonu açıyoruz. Her şey yolunda gidiyor. Sezonu da iyi bir şekilde açarak yolumuza en iyi şekilde devam edeceğiz" dedi.

Yeni sezonda da beklentilerinin şampiyonluk olduğunu kaydeden Mehmet, şöyle devam etti:

"Bütün takımları zor bir sezon bekliyor. Biz de en iyi şekilde hazırlanacağız. Geçtiğimiz sezon yakalamış olduğumuz önemli ve büyük bir başarı var. Sezonu şampiyon olarak bitirdik ve yine şampiyon unvanıyla bu sezona başlıyoruz. Beklentiler çok yüksek. Takım olarak da bunun farkındayız. Dördüncü yıldızı almamız da takım için çok önemli. Sahaya çıkarak bize verilen görevi en iyi şekilde yapacağız. Yeni sezon sonunda da inşallah gülen taraf yine biz olacağız."

Mehmet Topal, Fenerbahçe'nin yeni transferi Diego Ribas'ın çok büyük bir oyuncu olduğunu ifade ederek, "Takıma çok faydalı olacaktır. Kalitesini ispatlamış, çok büyük bir oyuncu. Onun da gelmesi takıma güç kazandıracaktır. İnşallah camiamıza hayırlı olur. Güzel başarılara birlikte imza atmayı istiyoruz" diye konuştu.