Şenol Güneş: "Oyuncularımla gurur duyuyorum"

A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş, deplasmanda Norveç'i 3-0 mağlup ettiğimiz karşılaşmanın ardından önemli açıklamalarda bulundu. Güneş, "Oyuncularımla gurur duyuyorum" dedi.

27 Mart 2021 Cumartesi, 22:31
Şenol Güneş:
Abone Ol google-news

A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş, Norveç maçının ardından açıklamalarda bulundu.

İşte Şenol Güneş'in açıklamaları...

"Hikaye daha olmadı, her gün yeni bir başlangıç Yeni bir hikaye için daha yeni başlıyoruz. 6 puan almak güzel bir şey. Coşkulu ve istekli oynadık. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Akıllı oynadık, sabırlı oynadık, iyi konsantre olduk.

Bütün futbolcularımızı tebrik ediyorum, alnından öpüyorum, hepsiyle gurur duyuyorum. Herkes mutlu, ben de mutluyum. Türk insanının başaramayacağı bir şey yok. Başarıların sürdürülebilir olması lazım.. Oyuncularımla gurur duyuyorum. 3 güzel gol attık. Rakip, 2 forvetiyle yükleme yapıyordu ama ona da tedbir aldık. Ben mutluyum, takım mutlu, Türkiye de mutlu. Bunlar güzel şey. Biz biriz, birlikteyiz."

BU ÇOCUKLAR ÜLKE İÇİN OYNUYOR

"Bu futbolcular kendi adına iş yapıyor ama bir yandan da ülke adına da iş yapıyor, ülke için oynuyorlar, çok büyük sorumlulukları var. Aileleri iyi temsil ediyorlar. İyi günde de kötü günde de hep birlikte olalım. Buraya kadar geldik ama takım ve oyuncu olarak bir level daha atlamamız gerekiyor. Biz madem bu işi yapıyoruz, o zaman en iyisini yapalım. Bu futbolcular bizim çocuklarımız, nereye gidersek de öyle olacak".


  • İlgili Haberler

  • Bizim çocuklar şova devam ediyor! | Norveç 0-3 Türkiye Bizim çocuklar şova devam ediyor! | Norveç 0-3 Türkiye