İşte Arda Turan - Berkay kavgasının görüntüleri

Abone Ol google-news

Arda Turan ile Berkay'ın İstanbul Emirgan’da bulunan bir mekânda tartışması, olayın sonunda ise şarkıcının burnunun kırılması sosyal medyanın da gündemine oturmuştu. O kavganın görüntüleri ortaya çıktı.

13 Ekim 2018 Cumartesi, 09:40

Başakşehir'de oynayan futbolcu Arda Turan, şarkıcı Berkay’ın burnunu kırmıştı. Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, olayların kendisine yönelik taciz sonrası çıktığını iddia etmişti. Arda Turan ise olayın taciz yüzünden çıktığı iddialarını yalanlayarak “Her iki tarafa da geçmiş olsun” demişti.

Arda Turan ile Berkay'ın İstanbul Emirgan’da bulunan bir mekânda tartışması, olayın sonunda ise şarkıcının burnunun kırılması ve devamında özel bir hastanede devam eden olaylar sosyal medyanın da gündemine oturmuştu.

O kavganın görüntüleri ortaya çıktı. Arda Turan ile Berkay'ın kavgasına, Kanal D Haber ulaştı.

ARDA TURAN'DAN YENİ AÇIKLAMA

Arda Turan'da ise konuyla ilgili olarak, sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaptı.

Turan, "Üzerime atılan iftira hakkında en hafif tabiriyle tek bir kelime kullanmayı tercih ediyorum; 'YALAN'" diye belirtti.

Arda Turan'ın açıklaması şu şekilde:

"Konu 'Arda Turan' olunca, magazin medyası gerçekleri değil dedikoduları tercih ediyor. Bu hep böyle oldu. Ama bu defa, her defasından farklı olarak beni çirkin bir iftira ile sadece kamuoyunun önüne değil, 8,5 aylık hamile eşimin de önüne attılar. O gece neler olduğunu uzun uzun anlatabilirim. Orada bulunan hanımefendilerin hiçbirini tanımadığımı, hiçbiriyle kendimi ya da ailemi küçük düşürecek bir diyaloğa asla ve asla girmediğimi uzun uzun açıklayabilirim.

Ama üzerime atılan iftira hakkında en hafif tabiriyle tek bir kelime kullanmayı tercih ediyorum; 'YALAN'. O gecenin başlangıcında olanlarla ilgili başka hiçbir şey söyleme ihtiyacı duymuyorum.

Bahsi geçen kişinin tepkisine ise orantısız bir tepki verdiğimi kabul ediyorum. 'Başka birisi olsa böyle sert bir tepki verir miydin?' derseniz, hayır vermezdim. Ama geçmişte yaşananları bilenler için neden böyle davrandığımı anlamak zor olmayacaktır. Yine de aşırı bir tepki gösterdim. Kendisine de o gece üzüntümü dile getirdim. Ben profesyonel bir sporcuyum ve öfkemi kontrol etmeyi öğrenmek zorundayım. Bunu hem sahada hem özel hayatımda yapabilmeliyim.

Yarın bir açıklama daha yapıp; kulübümden, takım arkadaşlarımdan ve başkanımdan da ayrıca helallik isteyeceğim. Ama bu birkaç cümlenin muhatabı, eşim Aslıhan'dır. Yaptığım her şeyi kendi vicdanıma açıklayabilirim. Bir tek şey hariç; sebebi ne olursa olsun, birkaç gün sonra doğum yapmak üzere olan eşimi evde bırakıp geçe geç saatte bir eğlence mekânına gittim. Bu hareketim sonrasında kendimi maruz bıraktığım bunca iftira ve sonrasında olan bunca şeyi düşündükçe ona büyük bir haksızlık yaptığımı hissediyorum ve içim yanıyor."